• Tüm Kategoriler
  • Ardı Ardına Teslimli Satış Sözleşmesi Hakkı Mert Doğu

   Ardı Ardına Teslimli Satış Sözleşmesi Hakkı Mert Doğu
   Görsel 1
   Fiyat:
   70,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10) :
   63,00 TL
   Kazancınız 7,00 TL
   63.00 www.garantikitabevi.com
   3
   Ardı Ardına Teslimli Satış Sözleşmesi isimli bu çalışma, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı Doktora programı kapsamında hazırlanmış ve 08.06.2020 tarihinde Prof. Dr. Mustafa Fadıl YILDIRIM, Doç. Dr. Ferhat CANBOLAT, Doç. Dr. İpek YÜCER, Doç. Dr. Huriye Reyhan DEMİRCİOĞLU ve Doç. Dr. A. Dilşad KESKİN’den oluşan jüri tarafından oybirliği ile başarılı bulunarak kabul edilmiştir. Çalışma, jürideki değerli hocaların tavsiye ettikleri birtakım değişikliklerin ve eklemelerin yapılmasıyla büyük ölçüde savunulduğu hâliyle yayıma sunulmuştur.
   Tez danışmanım Prof. Dr. Mustafa Fadıl Yıldırım başta olmak üzere diğer jüri üyelerine katkı ve eleştirilerinden dolayı en içten teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca bu süreçte, Doç. Dr. Seçkin Topuz, Doç. Dr. Turan Şahin, Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Kizir ve Arş. Gör. Bedia Güleş’e yardımlarından dolayı teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
   Tez çalışmalarım sırasında, yurtiçindeki kaynaklara ulaşmamda büyük yardımları olan ve KTO Karatay Üniversitesi Kütüphane ve Müze Yönetim Koordinatörlüğü Kadrosu’nda uzman olarak çalışan Şaban Dayıoğlu’na, Almanya’da bulunduğum süre zarfında yardımlarını esirgemeyen kıymetli dostum Ahmet Gök’e ve Saarland Üniversitesi (Universität des Saarlandes) Hukuk Fakültesi Kütüphanesi (Deutsch Europäisches Juridicum-DEJ) çalışanlarına güler yüzlü ve dostane tavırları için teşekkür ederim.
   Çalışmanın yayımlanmasında emeği geçen başta Muharrem BAŞER olmak üzere Yetkin Yayıncılığın tüm değerli çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.
   Stok Kodu    :    9786050507515
   Boyut    :    16x24 cm
   Sayfa Sayısı    :    265
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2021
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786050507515
   MarkaYetkin Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786050507515
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.