• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp Kitabevleri Yetişkin Hastalıklarında Tıbbi Beslenme Tedavisi

   Fiyat:
   684,00 TL
   İndirimli Fiyat (%17,5) :
   564,00 TL
   Kazancınız 120,00 TL
   3
     Beslenme yetersizliği ve dengesizliği bazı hastalıkların oluşmasında doğrudan veya dolaylı olarak etki gösterirken, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürecinde de koruyucu rol oynamaktadır. Hastalıklardan korunma ve kaliteli bir yaşamın sürdürülmesi için önemli bir etmen olan beslenme, toplumun bilgi düzeyinin ve farkındalığının artırılması gereken unsurların başında gelmektedir. Bu anlamda bu kitap; hastalığın beslenme üzerindeki etkilerini, sağlığın geri kazanılması ve sürdürülmesinde beslenme tedavisinin uygun kullanımlarını kapsar, beslenme önerilerine gereksinimi olan hastalara yönelik güncel ve spesifik kanıta dayalı beslenme bilgilerinin yer aldığı bölümleri içerir.
       Bu kitabın; hastaların beslenme durumlarının değerlendirilmesinde, hastalığa/bireye özgü tıbbi beslenme tedavisinin planlanmasında ve izleminde diyetisyenlere yardımcı olacağını düşünmekteyiz. Her biri diyetetik alanında oldukça deneyimli olan yazarların bilgi birikimlerinin bir araya geldiği bu kitabın diyetisyen/beslenme uzmanlarının, beslenme ve diyetetik bölümü öğrencilerinin ve sağlık profesyonellerinin kullanımı için bir rehber ve referans kitap olarak katkı sağlamasını diliyoruz.

   Yayınevi: Ankara Nobel Tıp Kitabevleri
   ISBN: 9786257146579
   Baskı Sayısı: 3
   Ebat: 15,5 x 23,5 cm
   Basım Yılı: 2021
   Sayfa Sayısı: 620
   Kapak / Cilt: Karton Kapak
   Editör: Prof. Dr. Gamze Akbulut , Prof. Dr. Habibe Şahin , Prof. Dr. Hilal Yıldıran , Prof. Dr. Seyit Mehmet Mercanlıgil
   Dil: Türkç
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257146579
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786257146579
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.