• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp KitabeviBasitleştirilmiş Klinik Mikrobiyoloji

   Fiyat:
   70,00 TL
   1
   Bu kitabın amacı, bilgiyi açık v eğlenceli bir şekilde sunarak aklınızda kalmasını arttırmak ve mikrobiyolojiyi öğrenmenizi kolaylaştırmaktır. 

   Bu kitabı yazarken yaklaşımımız şu olmuştur:

   1) hızlı özümseme için konuşur gibi yazılmıştır.

   2) “görsel hafıza araçları” olarak hizmet edecek çok sayıda şekil ve her bölümün sonunda özet tabloları kullanılmıştır. Bunlar, metin çalışıldıktan sonra sınav öncesi yapacağınız “son gece tekrarı” için kullanılabilir.

   3) hem daha ilginç olması hem de hekimlik uygulamalarında hayati öneme sahip olması nedeniyle daha çok, klinik ve enfeksiyon hastalıkları boyutlarına yer verilmiştir.

   4) organizmalara kavramsal, organize bir yaklaşım yaratılmış, böylece öğrencinin ezberden ziyade mantıksal patofizyolojiye bel bağlaması amaçlanmıştır.

   HIV ve AIDS tuş gribi H5N1, SARS koronavirüs, Ebola virüs, Hantavirüs, E. Coli salgınları, Deli Dana Hastalığı, yeni antimikrobiyal antibiyotikler ve biyoterör ajanları gibi hızlı değişen başlıklar hakkında en yeni bilgiyi içerecek şekilde metin güncellenmiştir.

   İleriki baskılar için tüm önerilere açığız. Kontrol ve düzeltme için tüm çabalarımıza rağmen gözümüzden kaçan hatalar olabilir. Bu kitabı okuyan tüm öğrencilerimizden düzeltmeleri ve yeni tekerleme/hatırlatma önerilerini bekliyoruz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059215848
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059215848
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.