• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp Kitabevi Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri

   Fiyat:
   648,00 TL
   İndirimli Fiyat (%16,8) :
   539,00 TL
   Kazancınız 109,00 TL
   1
   Kargo Bedava
   Ortopedik cerrahinin geçmişi pediatrik ortopedinin kökleri üzerine kurulduğu gibi 1999 yılında yardımcı doçent olarak başladığım akademik hayatımın kökleri pediatrik ortopedi ile başladı. Bu sayede geliştirdiğim cerrahi tecrübemin ortopedik cerrahinin değer alanlarında karşıma bir avantaj olarak çıktığını her zaman memnuniyetle gördüm.
   Pediatrik ortopedi de çok değerli “usta” yazarların klinik tecrübelerini ve tekniklerin aktardığı hem klasikleşmiş hem de en güncel cerrahi yöntemleri içeren bu kitap; Ömer Koç’un “Kitaplarımı Seviyorum, Tıpkı Dolu Bir Silah Gibi Bana Güven Duygusu Veriyor. Okumamış Olsanız Bile Orada Duruyorlar.”  Sözünden esinlenerek ameliyatlarımız sırasında yanımızda dahi bunsa yeterli olacaktır. Bir İtalyan sözü “Traduttore Traditore!” “Çevirmen Haindir!” der. Çeviri sonrasındaki kontrollerde acaba böyle daha mı iyi olur dedik. Son kontrolümüzde dahi bunu nasıl göremedik dediğimiz hatalarımız oldu. Çeviride doğru ya da yanlış yoktur farklı vardır diyerek son noktayı koyduk. Bu yüzden saptayamadığımız hatalarımız için sizlerden şimdiden özür diliyorum. Çeviriyi birlikte yaptığımız kliniğimizdeki birçok arkadaşıma ve ayrıca ülkemizin değişik kliniklerinde görevli tüm hocalarımıza ve meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerim sunuyorum. Bu yüzden kendimi çok şanslı hissettiğimi itiraf ederim. Yayın koordinatörümüz Mehmet Ali Karaca ve dizgide birlikte çok yoğun çalıştığımız İbrahim Yıkılmaz a da çok teşekkür ediyorum. Ayrıca pediatrik ortopedi alanında gelişmeme katkıda bulunan tüm hocalarımı bir daha minnetle anmak istiyorum, onlarsız buralarda olamazdık. Son olarak eşim Tuğba, çocuklarım Dora ve Darin’e teşekkür etmek istiyorum. 
                                                                               Prof. Dr. Cemil YILDIZ
   Etiketler: Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, izmir nobel kitabevi, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevi, cemil yıldız, ankara nobel tıp, 9786059215398, ortopedik cerrahi, master teknikleri pediatri, master teknikleri, ortopedi kitapları, fizik tedavi kitapları, ortopedi, ankara nobel tıp kitapları, cemil yıldız kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059215398
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059215398
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.