• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp Kitabevi Nobel Tıp VİTAL İlaç Kullanma Kılavuzu

   Fiyat:
   85,00 TL
   1
   Son zamanlarda karşılaştığım pek çok hasta ilaçlarla ilgili bilgi edinmek için rehber niteliğinde bir kitabın olup olmadığını soruyorlardı. Kendilerine olumlu bir yanıt veremeyince isteklerini karşılamak amacıyla ilaçların “Kullanma Talimatlarını” baz alarak bu kitabı hazırladım.

   Bu kitap her ne kadar hastaların bilgi edinmesi amacıyla hazırlanmış olsa da aynı zamanda doktor, eczacı, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarının günlük sorunlarının yanıtlanmasına yönelik bir “El Kitabı” niteliğindedir.

   Bu kitapta piyasada bulunan ilaçlarla ilgili özet bilgiler yer almaktadır. Bu doğrultuda her ilacın adı, formu, formülü, üreticisi, etkisi, kullanma zamanı, uygulama şekli, dozu, kullanılmaması gereken durumlar, dikkat edilmesi gereken durumlar, gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması, araç kullanmayı etkisi, diğer ilaçlarla etkileşimi, olası yan etkileri, saklama koşulları ve eşdeğerlerinden oluşan metinler alfabetik sıraya göre tasnif edilmiştir.

   Kitabın hazırlanmasında katkıda bulunan başta Yahya Moral olmak üzere, dizayn ve formatını oluşturan İbrahim Yıkılmaz’a, yayımlanmasını gerçekleştiren Ankara Nobel Kitabevi sahibi sayın Mehmet Ali Karaca’ya, basımını titizlikle gerçekleştiren Neyir Matbaası çalışanlarına ve Sayın Bahattin Pamukçu’ya içtenlikle teşekkür ederim.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057578167
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786057578167
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.