• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp Kitabevi Klinik Periodontoloji Ve Diş Hekimliğinde İmplant Uygulamaları

   Fiyat:
   3.108,00 TL
   İndirimli Fiyat (%17) :
   2.579,00 TL
   Kazancınız 529,00 TL
   1
   Kargo Bedava

      Her şeye elektronik ortamda kolaylıkla erişilebilirken, bir ders kitabının rolü ne olur diye merak edilebilir. Açıkçası, deneme yanılma ya da kişisel tercihlerden daha çok, bilimsel kanıta dayalı bir tedavi felsefesi içeren bir ders kitabı, hala benzersiz bir mesleki bilgi kaynağını temsil etmektedir. "Clinical Periodontology And Implant Dentistry" her zaman kanıta dayalı tedavi yaklaşımını vurgulamıştır.
     Ders kitabı, İskandinavya kaynaklıdır ve klinik araştırma verileri ile çeşitli tedavi yöntemlerini dokümante etmektedir. Daha sonraki yıllarda, yazarlık daha uluslararası bir hale gelmiştir ve bu da kitabın tüm dünyada başarılı olmasına neden olmuştur. Dördüncü baskıda, diş hekimliğinde implant uygulamalarının bazı yönleri dahil edilmiştir ve beşinci bastı hazırlanıncaya kadar, diş hekimliğinde implant uygulamaları, klinik periodontolojinin önemli bir parçası haline gelmiştir. Artan içerik nedeniyle, şu anki iki cildin ilki, periodontal ve peri-implant dokuların her ikisini de uygulanan biyolojik prensiplerin temel yönlerini ortaya koyarken, ikinci cilt tedavi yönlerine ayrılmıştır. Açıkça görülüyor ki perodontoloji, implantların biyolojisini de etkilemektedir.
       Sonuç olarak, diş hekimliğinin bu iki çalışma alanı iç içe geçmiş ve birbirleriyle birleşmişlerdir. Bu kitabın yeni altıncı baskısı, hasar görmüş dentisyonun tedavisinde, protetik yönden kesinlikle önemli bir başlığı, tam olarak bünyesinde toplamaktadır. Kapsamlı tedavinin önemli bir kısmı, dikkatle üzerinde durulmuş olan biyolojik prensiplere uygun tedavi planlamasıdır. Oral implant yerleştirilmesi ve iyileşme, ayrıntılı olarak ele alınmış ve doku entegrasyonu ile ilgili yeni kavramlar da irdelenmiştir. Son olarak ama en önemlisi, son yıllarda elde edilen tecrübeler, oral implantlarda biyolojik komplikasyonların oluştuğunu ortaya koymuştur. Altıncı basımda, bu gibi olumsuz olaylarla başa çıkmaya yönelik ve ayrıca periodontal ve peri-implant sağlığın korunması ile ilgili konulara, özel dikkat gösterilmektedir. Altıncı baskı çağdaş periodontoloji ve diş hekimliğinde implant uygulamaları alanlarında, revize edilmiş kapsamlı bir müfredat sunmaktadır.
   Yayın Evi: Ankara Nobel Tıp Kitabevi
   ISBN: 9786059215374
   Sayfa Sayısı: 1450
   Dil: Türkçe
   Yazar: Niklaus P. Lang, Jan Lİndhe
   Çeviri Editörü: Prof. Dr. Nurdan Özmeriç Kurtuluş, Prof. Dr. Deniz Özbay Çetiner
   Basım Yılı: 2017
   Baskı Sayısı: 6
   Ebat: 22 x 30 cm
   Kağıt Kalitesi: Renkli Kuşe
   Kapak / Cilt: Ciltli

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059215374
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059215374
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.