• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp Brukner & Khan's Klinik Spor Hekimliği

   Fiyat:
   984,00 TL
   İndirimli Fiyat (%17,2) :
   815,00 TL
   Kazancınız 169,00 TL
   1
   Kargo Bedava
   Avustralya’da spor, dünyadaki birçok yerden daha geniş, derin ve silinemez bir şekilde ulusal bilince yerleşmiştir. Önemli sporculardan birisinin travmatik ya da aşırı kulanım nedeniyle bir spor yaralanması geçirmesi, aşırı yorgunluk veya beklentileri karşılayamama durumu ulusal öneme sahiptir. Bu durum, günümüzde spor aktivitelerine daha fazla bireysel katılım olmasıyla birlikte daha da önem kazanmıştır. Benzer problemler rekreasyonel sporcular, fit olmak isteyen orta yaşlı kişiler veya ileriki yaşlarında daha yüksek bir aktivite düzeyini sürdürmek isteyen daha yaşlı kişilerde de görülmektedir. 

   Klinik Spor Hekimliği’nde yazarlar, spor ve egzersiz tıbbını elit sporcuların tekelinden alıp, adil ve doğru bir şekilde ait olduğu yere koymaktadırlar toplumda aktif olmayı isteyen herkesin hizmetinde olan bir uzmanlık dalı.

   Bu kitap mantıklı ve kolay kullanılabilir bir şekilde dizayn edilmiştir. Bölümler tanısal kategorilerden çok, semptomun anatomik bölgesine göre düzenlenmiştir. Bunun sonucunda aktif bireylerle ilgilenen spor hekimliği uzmanları, pratisyen / aile hekimliği uzmanları, fizyoterapistler, masörler veya antrenörler için çok kullanışlı bir eser ortaya çıkmıştır. 

   Spor hekimliğinin pratik yönleri kapsam içindedir, spor takımıyla ilgilenme ve bir takımla birlikte yolculuk eden klinisyenin duyduğu kaygılar, tüm bunlar göz önüne alındığında, bu tam zamanında yayınlanmış ve aktif bireylerle ilgilenen klinisyenler  için büyük önem taşıyan, son derece kullanışlı bir kitaptır. 
   JOHN R SUTTON MD, FRACP
   Tıp, Egzersiz Fizyolojisi Ve Spor Hekimliği Profesörü
   Sağlık Bilimleri Fakültesi 

   Sidney Üniversitesi Amerikan Spor Hekimliği Koleji Eski Başkanı

   Bu önsöz, 1996’daki zamansız ölümünden önce Profesör John Sutton tarafından yazılmıştır; bu şampiyona bilimin entegrasyonu, fiziksel aktivitenin teşvik edilmesi ve multidisipliner hasta bakımına olan katkıları nedeniyle saygılarımızı sunarız.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059215718
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059215718
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.