• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Radyoloji Gözden Geçirme Kılavuzu Doç. Dr. Ebru Düşünceli Atman , Doç. Dr. Çağlar Uzun , Doç. Dr. Evren Üstüner

   Fiyat:
   975,00 TL
   3
   KİTAP ÖN SİPARİŞ DURUMUNDA OLUP 01 AĞUSTOS'TAN İTİBAREN GÖNDERİLECEKTİR.    
   Her bilim dalında olduğu gibi tıpta ve radyolojide de kılavuzlar öncelikli bilgi ve başvuru kaynağıdır. Bugüne kadar 8 baskı yapmış olan ve birçok dile çevrilmiş olan bu temel "Dahnert's Radiology Review Manual" eserini Türkçemize kazandırmış olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nın araştırma görevlileri ve uzman radyologlarının büyük emek ve özveri ile gerçekleştirdikleri ve 2 yıl gibi bir sürede tamamlanan eserden, sadece radyologların değil, diğer branşlardaki hekimlerin de faydalanabileceği kanaatindeyiz. Bilim ve teknolojideki baş döndürücü gelişmeler nedeniyle radyoloji alanındaki eserlerin kalıcı olması için sürekli güncelleme ve geliştirme zorunluluğu mevcuttur. Bu kılavuz kitap da hiç şüphesiz önümüzdeki yıllarda yeni bilgilerle yeni baskılar yapmaya devam edecektir. 
       Teknik açıdan birçok detay içeren bu kapsamlı kitabın editörlüğünde, tercümeye katkıda bulunanların hak ve emekleri gözetilerek eserin orijinal formatı korunmaya gayret edilmiştir. 
       Türk hekimlerinin hedefi ilerleyen yıllarda bu kitapların tercümesinden ziyade anadilde yeni eserler yazılarak diğer dillere çevrilmesini sağlamak olmalıdır. 
   Yayınevi: Ankara Nobel Tıp Kitabevleri
   ISBN: 9786057578310
   Editör: Wolfgang Dahnert
   Çeviri Editörü: Doç. Dr. Ebru Düşünceli Atman , Doç. Dr. Çağlar Uzun , Doç. Dr. Evren Üstüner
   Basım Yılı: 2022
   Baskı Sayısı: 8
   Sayfa Sayısı: 1553
   Ebat: 21 x 27,5 cm
   Kapak / Cilt: Karton Kapak
   Dil: Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057578310
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786057578310
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.