• Tüm Kategoriler
  • Akfon Yayınları 2020 Son Dakika Ekonomik Veriler Berkay Cihan Akfon Yayınları

   Akfon Yayınları 2020 Son Dakika Ekonomik Veriler Berkay Cihan Akfon Yayınları
   Görsel 1
   Fiyat:
   39,40 TL
   İndirimli Fiyat (%31,5) :
   27,00 TL
   Kazancınız 12,40 TL
   27.00 www.garantikitabevi.com
   3
   ÖNSÖZ
   Değerli ve emektar okuyucu;
   “Son Dakika Türkiye Ekonomisi Notları” isimli kitabımızda sizlerin değerli olan zamanınızı daha etkin, ekonomik ve verimli kullanabilmeniz için, Türkiye Ekonomisi dersi mümkün olduğunca kolaylaştırılmaya ve sadeleştirilmeye çalışılmıştır.
   Türkiye Ekonomisi; Kaymakamlık, KPSS(iktisat) ve diğer kurumların sınavlarında sıkça soruların yoğun olarak çıktığı bir derstir. Kaymakamlık sınavında 10 adet, KPSS’ de 6 adet soru ile karşılaşılmaktadır. Bu kitap ile hedeflenen kaymakamlık sınavındaki soruların 8 âdetini ve KPSS Türkiye Ekonomisi sorulularının ise 5 adedini yakalayabilmektir.
   Kitabımızda vakit kaybetmeden hızlı ve pratik bilgiye ulaşmanız hedeflenmiştir. Gereksiz bilgilerden kaçınılmış olup Türkiye Ekonomisi’ nin dönemlerinin ruhunu öğretmeye çalışarak, geneli anlayıp daha sonra detaylandırma yapılmıştır. Yine kaymakamlık, KPSS ve diğer kurum sınavlarında çıkması muhtemel sorularla zenginleştirilirken, özgün test ve açık uçlu sorulara yer verilmiştir.
   Bu kitabın perde arkasında; desteklerini hiç esirgemeyen değerli öğrenci arkadaşlarıma, değerli hayat arkadaşım; eşime ve aileme, kardeşim Berat İlkay CİHAN’ a, Akfon Yayınevi ve Sayın Mümtaz Uçak’ a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
   Faydalı olması dileği ile…
   Berkay CİHAN
   Kitabımız ile alakalı soru, tavsiye, önerileriniz veya eleştirileriniz için berkay.makroiktisat@gmail.com adresinden veya sosyal medya üzerinden “sondakikatürkiyeekonomisi” instagram hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz.
   Stok Kodu    :    9786058268494
   Boyut    :    16x24
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786058268494
   MarkaAkfon Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786058268494
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.