• Tüm Kategoriler
  • Akademisyen Kitabevi Kalp ve Damar Cerrahisi PAÇ

   Fiyat:
   5.000,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20,2) :
   3.989,00 TL
   Kazancınız 1.011,00 TL
   3
   Kargo Bedava
   Bilim tarihçilerinin değerlendirmelerine göre, genel olarak aydınlanma çağından bu yana, yaklaşık her 50 yılda bir, bir önceki dönemin bilimsel verileri ve uygulamaları büyük ölçüde değişime uğramaktadır. Son yarım asır içindeki değişim o kadar büyük bir hız kazanmıştır ki; insanlık tarihinin 2000 yılda yaşadığı gelişmelerden daha fazlası, son 20-25 yıl içerisinde gerçekleşmiş bulunuyor.

   Bu gerçeği, kardiyovasküler bilimler alanında günlük uygulamalarımıza yansıyan şekli ile de yaşamaktayız. Öyle ki; önümüzdeki yaklaşık 10 yıl içinde kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi bilim dallarının uzmanlık eğitimi ve uygulama alanları bakımından " Kardiyovasküler Bilimler" çatısı altında bütünleşmesi kaçınılmaz bir gelişme olarak gözükmektedir. Yeni gelişmelerin hayatımıza sağlıklı bir katkı sağlaması; bu değişimlerin, kanıtlanmış bilgi ve deneyimlerimiz ışığında değerlendirilmesi ve yönlendirilmesiyle mümkün olabilir. Bu nedenle; kardiyovasküler cerrahların, kanıtlara dayalı bilgi ve uygulamalar yanında, minimal invaziv girişimler, intravasküler ve hibrid yaklaşımlar, dolaşım desteği teknolojileri ve yapay kalpler, doku mühendisliği ve bio-organ ve robotik cerrahi konularında da bilgilerini güncelleme ihtiyacı vardır.

   Elinizdeki kitap bu ihtiyaca cevap verebildiği oranda amacına ulaşmış olacaktır, Bu düşüncelerle, kalp damar cerrahisi konusunda kendi dilimizde en kapsamlı kaynaklardan biri olan kitabımızın 2. baskısının özellikle genç meslektaşlarımıza yararlı olmasını umuyor ve diliyoruz.


   Editör: Prof. Dr. Mustafa PAÇ
   ISBN: 9789755670799
   Baskı Tarihi: 2013

   2013 Baskı

   2 cilt

   1.cilt sayfa sayisi 1291

   2.cilt sayfa sayisi 898

    

   Editörler

   Prof. Dr. Mustafa PAÇ

   Prof. Dr. Atıf AKÇEVİN

   Doç. Dr. Serap AYKUT AKA

   Prof. Dr. Suat BÜKET

   Prof. Dr. Tayyar SARIOĞLU

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789755670799
   MarkaAkademisyen Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789755670799

   Ürün Etiketleri

                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.