• Tüm Kategoriler
  • Akademisyen Kitabevi Biyokimya Açıklamalı Soru ve Cevaplı Kadirhan SUNGUROĞLU

   Fiyat:
   75,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20) :
   60,00 TL
   Kazancınız 15,00 TL
   4.3 3
   3

   Başta tıp olmak üzere sağlık alanında eğitim ve öğretim gören öğrencilerin Tıbbi Biyokimya derslerini daha iyi anlama ve kavramlarına yardımcı olabilecek bir Türkçe kitaba ihtiyaç vardı.

   Başarılı işlerin, yapılabileceğine inanama cesareti gösterenler tarafından gerçekleştirilebileceği bir hakikat olduğundan hareketle öğrenciler Tıbbi Biyokimya dersini deneyimli öğretim üyelerinin hazırlamış olduğu resimlerle ve çoktan seçmeli sorularla pekiştirilmiş böyle bir kaynaktan alma imkanına sahip oldular.

   Bu kaynağın gerek görsellik gerek yazım olarak ve öğrencinin öğrenmesini kolaylaştıracak bir bakış açısıyla hazırlandığını gördüm.

   Lisans eğitimi, yüksek lisans eğitimi yanında TUS ve DUS sınavlarlarına hazırlanan öğrencilere de kaynak olabilecek bu kutabın Ankara'nın köklü üniversitelerinde deneyimli öğretim üyeleri tarafından tam bir bilimsel işbirliği bilimci ve özveriyle hazırlandığı aşikardır.

   Kitap yazmak müthiş bir emek ister, büyük bir özveri ister, derin bilgi ister.

   Bu kitabı hazırlayan emeği ğiçin Ankara Üniversitesi, Hacettepe  Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ile bu esere önderlik eden ve bana da önsöz yazma fırsatı veren Editör Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu'na içten teşekkürlerimi sunarım.

   Bu değerli kitabın öğrencilere ve bilim hayatına yaralı olmasını dilerim.

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054649587
   MarkaAkademisyen Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786054649587
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.