• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Vergi Hukuku Yusuf Ziya Taşkan

   Adalet Yayınevi Vergi Hukuku Yusuf Ziya Taşkan
   Görsel 1
   Fiyat:
   85,00 TL
   İndirimli Fiyat (%11,8) :
   75,00 TL
   Kazancınız 10,00 TL
   75.00 www.garantikitabevi.com
   3
   2018 yılında ilk baskısı yayınlanan “Vergi Hukuku” adlı bu kitap, elinizdeki üçüncü baskıda Türk vergi sistemi konularını da içerecek şekilde genişletilmiş ve ana hatları ile nihai içeriğine kavuşmuş bulunmaktadır. Kitabın bu şekliyle hukuk fakülteleri ile diğer fakültelerin programlarında yer alan vergi hukuku ve Türk vergi sistemi derslerinde ele alınan hemen hemen tüm konuları kapsayacak hale geldiği düşünülmektedir.
   İktisadi hayattaki olumlu ya da olumsuz gelişmelere çok duyarlı olan vergi kanunlarındaki hükümler sıklıkla değişmekte, güncellenmekte ve bu alan yeni düzenlemelere konu olmaktadır. Bu durum vergi hukuku alanında yazılan kitapların her yıl güncellenmesini zorunlu kılmaktadır. Bu baskıda da güncel gelişme ve rakamlar kitaba yansıtılmış, önceki baskılarda gözden kaçan yanlışlar düzeltilmiş ve belli konularda ek açıklamalara yer verilmiştir.
   Kuşkusuz böylesi kitaplar yıllar içinde okurların da katkısıyla gelişmekte ve daha doyurucu hale gelmektedir. İlk baskının önsözünde de ifade edildiği gibi okuyucuların tespit edecekleri eksiklikleri, yanlışlıkları veya diğer önerilerini yazara iletmeleri bu kitabın geliştirilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.
   Barkod : 9786257802376
   Yayın Tarihi : 2020 Eylül
   Kapak Türü : Karton Kapaklı
   Kağıt Türü : I.Hamur
   Baskı Sayısı : 3
   Sayfa Sayısı : 672
   Ebat : 16x23,5
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257802376
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786257802376
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.