• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Ticari İşletme Hukuku Pratik Çalışmaları Ticaret Hukuku Uygulama Serisi I Cafer Eminoğlu, F. Betül Çakır Çelebi

   Fiyat:
   140,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,7) :
   118,00 TL
   Kazancınız 22,00 TL
   3
   Ticaret Hukuku Uygulama Serimizin ilk kitabı olan “Ticari İşletme Hukuku Pratik Çalışmaları” üçüncü baskısı ile sizlerle. Bu çalışmanın özellikle hukuk fakültesi öğrencileri nezdinde kabul ve ilgi gördüğünü memnuniyetle müşahede etmekteyiz. Bu baskı öncesinde çalışmamız kapsamlı olarak gözden geçirildi ve çok sayıda yeni pratikle zenginleştirildi. Öncekiler gibi yeni eklenen çalışmalar da ticari işletme hukuku derslerimizde öğrencilerimiz için hazırladığımız sınav soruları, pratikler ve bunların çözümlerinden oluşuyor.
   Çalışmamızın iyileştirilmesi için tarafımıza ulaştırılan görüş, düşünce ve tashih önerileri için okuyucularımıza teşekkür ederiz. Bu vesileyle tarafımıza iletilen bazı taleplere ilişkin olarak şu hususu belirtmek isteriz: Günlük uygulamasında ticari işletme hukukuna ve hatta diğer hukuk dallarına ilişkin birçok konu bir arada ve aynı vakıada ortaya çıkabilmektedir. Ticari işletme hukukunun bütüncül olarak anlaşılabilmesi açısından pratiklerin çoğunda ticari işletme hukukuna ilişkin birden fazla alt konu başlığı bir arada ele alınmıştır. Ancak buna rağmen pratiklerin sıralaması ticari işletme hukuku kitaplarında öngörülen konu düzenine göre sıralanmaya gayret gösterilmiştir. 

   Barkod : 9786257467681

   Yayın Tarihi : 2021 Eylül

   Kapak Türü : Karton Kapaklı

   Kağıt Türü : I.Hamur

   Baskı Sayısı : 3

   Sayfa Sayısı : 350

   Ebat : 16x23,5

   Takım :

   Dili : Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu 9786257467681
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
    9786257467681
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.