• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Tarım Sektöründe Çalışanların Sosyal Güvenliği Baki Oğuz Mülayim

   Fiyat:
   208,00 TL
   İndirimli Fiyat (%14,4) :
   178,00 TL
   Kazancınız 30,00 TL
   3
   Saygıdeğer babam Prof. Dr. Mevlüt Mülayim, hayatını, Türk tarımına ve çiftçisine adamıştır. Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden emekli olmuş, halen Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinde rektör danışmanlığı yapmaktadır. Mesleki kuruluşlarda, önemli görevlerde bulunmuştur. Çiftçi bir ailenin çocuğu olup, çiftçilik de yapmıştır. İki kardeşim ve eşleri de ziraat mühendisidir. Mülayim ailesinde kardeşler ve eşler arasında, ziraat mühendisi olmayan üyeler olarak, yalnızca ben ve diş hekimi eşim Nadiye Mülayim bulunmaktadır. Bu nedenle, konu olarak tarım sektörüne yönelik bir konuyu seçmeyi, kendi adıma bir borç bildim.
   Rahmetli annem Ayşe Mülayim, hayatını, büyük bir özveri ile ziraat mühendislerinin ekseriyetini teşkil ettiği ailemize vakfetmiştir. Erken bir yaşta, kanser hastalığı nedeni ile bizlere veda etmiştir. Bu çalışma ile her zaman özlemle andığım rahmetli annem ve saygıdeğer babamızın bizlere verdiği ve karşılığı hiçbir şekilde ödenemeyecek olan emeklerine küçük de olsa bir karşılık vermek istedim.
   Çalışmamı hazırlamak, oldukça uzun bir zaman sürdü. Zira sosyal güvenlik mevzuatı oldukça karışık olup, tarım sektöründe çalışanlara yönelik düzenlemeler açısından, bu durum daha da belirgindir. Ancak çalışmamı hazırlarken, sosyal güvenlik hukuku alanında çok değerli eserlerin olması işimi kolaylaştırdı. Bu alandaki değerli eserler, bu çalışmaya da hayat vermiştir.

   Barkod : 9786257467582

   Yayın Tarihi : 2021 Eylül

   Kapak Türü : Karton Kapaklı

   Kağıt Türü : I.Hamur

   Baskı Sayısı : 1

   Sayfa Sayısı : 590

   Ebat : 16x23,5

   Takım :

   Dili : Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257467582
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786257467582
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.