• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Şirketler Hukuku Ders Notları Aydın Alber Yüce

   Fiyat:
   120,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15) :
   102,00 TL
   Kazancınız 18,00 TL
   3
   Bu çalışma, gerek lisansüstü ders dönemleri/yeterliğe hazırlanma süreçlerinde ve gerekse de lisansüstü tezlerin yazımı sürecinde anonim şirketler hukuku başta olmak üzere şirketler hukuku alanındaki derli toplu olmayan/bilgisayar ortamına aktarılmamış ders ve çalışma notlarımızın bir düzen içerisinde bir araya getirilmesi ve daktilo edilmesiyle ortaya çıkmıştır. 2020/2021 Eğitim ve Öğretim yılında Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme ve İktisat bölümlerinde tarafımızca verilen Ticaret Hukuku II dersi için yardımcı kaynak ve konuların tekrarı için kısa bir özet ihtiyacının ortaya çıkması bu çalışmanın ardındaki en önemli motivasyondur.
   “Wer etwas Großes will, der muss sich zu beschränken wissen, wer dagegen alles will, der will in der Tat nichts und bringt es zu nichts.” - Georg Wilhelm Friedrich Hegel
   Yaklaşık 10 yıllık bir süreç boyunca tutulmuş ders notlarından müteşekkil ve tamamen manevi amaçlarla başlanmış olan bu çalışma, bir ders kitabı olmak iddiasında değildir. Çalışma, ilk olarak Şirketler Hukuku dersini lisans ve önlisans düzeyinde alan, hukuk fakültesi öğrencileri dışındaki öğrenciler için hazırlanmıştır. Ancak sonrasında bu düzeyi bir nebze aşacak şekilde ve şirketler hukukunda öne çıkan hemen her konuya temas etmek üzere detaylandırılmıştır. Kapakta yer alan “ders notları” ifadesi bu hususa vurgu yapmak için özellikle seçilmiştir. Daha kapsamlı bilgi için mutlaka gerek ders kitabı niteliğinde gerekse monografik ana eserlere başvurulmalıdır.

   Barkod : 9786258038873

   Yayın Tarihi : 2022 Ocak

   Kapak Türü : Karton Kapaklı

   Kağıt Türü : II.Hamur

   Baskı Sayısı : 1

   Sayfa Sayısı : 600

   Ebat : 16x23,5

   Takım :

   Dili : Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786258038873
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786258038873
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.