• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Sermaye Piyasası Hukuku - Burak Adıgüzel Burak Adıgüzel

   Fiyat:
   200,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,5) :
   169,00 TL
   Kazancınız 31,00 TL
   3
   Sermaye Piyasası Hukuku kitabımız 4. baskısını da yapmış bulunmaktadır. Kitabın üçüncü baskısından sonra geçen zaman içinde mevzuatta önemli değişiklikler meydana gelmiştir. Başka kanunları da değiştiren ve torba kanun olarak nitelendirilen kanunlarla, SerPK’nın bazı maddeleri değiştirilmiş, fıkra eklemeleri yapılmış ve SerPK’ya yeni maddeler eklenmiştir.
   Bunun dışında madde değişiklikleriyle ilgili olarak SPK tarafından yeni tebliğ düzenlemeleri yapılmıştır. Özellikle, SerPK’da bir değişiklik olmamakla birlikte, HAAO’larda ayrılma hakkına ilişkin getirilen yeni tebliğ bu konuda dikkat çekicidir. Bunun dışında ortaklıktan çıkarma ve satma haklarına ilişkin tebliğ de yenilenmiştir.
   Ayrıca SerPK’daki bazı değişiklikler ile yeni kurumlar ve sermaye piyasası araçlarının da sermaye piyasasına getirildiği söylenmelidir.
   Söz konusu düzenlemeler, sermaye piyasası hukukumuza yeni müeseseler de getirdiği için, bu müesseselerin ele alınması bazı kaynakları incelememizi gerektirmiştir. Ancak mümkün olduğunca bu konuda okuyucu psikolojisi düşünülerek kitabın hacminin genişlemesi telafi edilmeye çalışılmıştır.

   Barkod : 9786257467629

   Yayın Tarihi : 2022 Ocak

   Kapak Türü : Ciltli

   Kağıt Türü : I.Hamur

   Baskı Sayısı : 4

   Sayfa Sayısı : 361

   Ebat : 17x25

   Takım :

   Dili : Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257467629
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786257467629
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.