• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Medeni Hukuk - II (Aile Hukuku, Olay ve Test Soruları) Prof. Dr. Metin İkizler - Doç. Dr. Özlem Tüzüner

   Fiyat:
   281,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,7) :
   237,00 TL
   Kazancınız 44,00 TL
   3
   Aile hukuku konularını geniş çaplı ele alan bu pratik çalışma kitabımız, Medeni Hukuk-II Aile Hukuku kitabımızda geçen teorik konuların daha iyi anlaşılmasını hedeflemektedir. Bunun için, aile hukuku kitabımıza katkıda bulunan çalışma ekibince bizzat kaleme alınmıştır.
   Aile hukukuna ilişkin uygulama kitabımız, olay soruları ve test soruları olmak üzere iki ana kısımdan oluşmaktadır. Ana kitabın içeriğine uygun şekilde gerek olay soruları gerekse test soruları on dört bölüme ayrılmıştır. Genel bilgiler ile olay soruları ve test soruları arasında uyum sağlamak maksadıyla, ana kitaba emeği geçen her bir yazar kendi konusu ile ilgili olay ve test sorularını da hazırlamıştır. Böylece birden çok görüşün bulunduğu tartışmalı meselelerin değerlendirilmesinde, iki eser arasında fikir birliği sağlanmıştır.
   Yukarıdaki düşüncelerle hazırlanan bu uygulama kitabının öğrencilerimize, bunun yanı sıra hukuk bilgisini olay ve test soruları üzerinden gözden geçirmek isteyen hukuk fakültesi mezunlarına yararlı olacağı düşüncesindeyiz.
   Pratik çalışma kitapları, hukuk âlemine gönül verenlere, sıkı bir karşılaşmaya çıkmadan önce, kurgusal olaylarla antrenman yapma imkânı sunmaktadır. Böylece onlara gelecekteki gerçek mücadelelerinde yol gösterici bir deneyim kazandırmaktadır. Bu edinilen tecrübe ile bir dava bir celse geri atmayacak olsa, bu bile kanımızca adalete ve topluma büyük bir hizmettir.

   Barkod : 9786052641347

   Yayın Tarihi : 2023 Şubat

   Kapak Türü : Ciltli

   Kağıt Türü : I.Hamur

   Baskı Sayısı : 1

   Sayfa Sayısı : 262

   Ebat : 17x25

   Takım :

   Dili : Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu 9786052641347
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
    9786052641347
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.