• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Kıymetli Evrak Hukuku Pratik Çalışmaları Cafer Eminoğlu Ticaret Hukuku Uygulama Serisi III Cafer Eminoğlu

    Adalet Yayınevi Kıymetli Evrak Hukuku Pratik Çalışmaları Cafer Eminoğlu Ticaret Hukuku Uygulama Serisi III Cafer Eminoğlu
   Görsel 1
   Fiyat:
   38,00 TL
   İndirimli Fiyat (%11,8) :
   33,50 TL
   Kazancınız 4,50 TL
   33.50 www.garantikitabevi.com
   3
   Ticaret Hukuku Uygulama Serisi” isimli yayın dizisinin üçüncü kitabı olan “Kıymetli Evrak Hukuku Pratik Çalışmaları” başlıklı bu çalışmamızın ilk baskısı öğrencilerimizin ve her meslekten ilgililerin yoğun teveccühüne mazhar oldu.
   İlk baskısında söz verdiğimiz üzere bu baskıda çalışmamızı kapsamlı olarak genişlettik. Bu çerçevede elinizdeki baskıya, uygulama serimizin “Ticari İşletme Hukuku Pratik Çalışmaları” ve “Şirketler Hukuku Pratik Çalışmaları” başlıklı diğer kitaplarında benimsenen sisteme uygun olarak; klasik sorular ve cevapları, Yargıtay kararları ve bu kararlara yönelik kısa değerlendirmeler ile çoktan seçmeli sorular ve cevap anahtarlarını içeren üç temel bölüm daha eklendi. Mevcut bölümler çözümlü ve çözümü okuyuculara bırakılmış yeni pratik çalışmalarla zenginleştirildi.
   Kıymetli evrak hukuku gibi son derece teknik bir alanda temel ilke ve kuralları mümkün olduğunca anlaşılır bir içerikle bu baskıda da okuyucularımıza aktarmaya çalıştık.
   Stok Kodu    :    9786053008514
   Boyut    :    16x24 cm
   Sayfa Sayısı    :    287
   Basım Yeri    :    Ankara
   Baskı    :    2
   Basım Tarihi    :    2019
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053008514
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786053008514
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.