• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi İcra Müdürlüğü Sınavı Mevzuatı Kübra Altun

   Fiyat:
   130,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,4) :
   110,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Nihayet uzun dönemdir beklediğimiz icra müdürlüğü sınavının tarihi de açıklandı. Bu sınavı bekler iken bazılarımız çalıştı, bazılarımız çalışmadı, bazılarımaız da çalıştı ve sonradan sınav açıklanmayınca çalışmayı bıraktı. Sıvav açıklanalı, 15 gün oldu, 75 gü kaldı umutlarımızın gerçekleşeceği güne..
   Bir sınava çalışırken eldeki en önemli done, eski sorular. Önceki dö-nemlerde yapılan sınavın soruları incelendiğinde bunların daha çok mevzuat emelli çıktığı görülecektir. Bunun için herkes için lazım olduğunu ve tüm mevzuatı aday adaylarının fotokopi ile çoğalttığını görmemizden dolayı, sınav-da çıkacak tüm mevzuatı içine alan bir kitap yapmanın gereklilğini gördük. Yalnız öyle bir mevzuat kitabı olmalı idid ki içeriği ‘efradını cami, ağyarını mani,’ yani kapsaması gereken her şeyi kapsayan, ancak dışarda bırakacağı her şeyi de dışarda bırakan bir kitap olması çok kıymetli idi. Bu nedenle bazı kanunlar tamamen alınırken, bazı kanunlar da sınavda gerektiği kadar alınmıştır. Aynı zamanda taşınması kolay olsun, işte, evde, otobüste, metroda okunsun, çaılı-şılsın diye roman boy yapıldı kitap. Çantaya konulması kolay olsun diye de ciltsiz tasarlandı.
   Mutlaka mevzuat okumak tek başına yeterli değil, sistematik olmasından dolayı açıklamalı kitapların konuyu öğrenme açısından çok büyük faydası var, bu nedenle mevzuat yanında konu açıklamalı kitapların okunması, öğrenilmesi de çok kıymetli. Nihayetinde soru çözmek hem kitaptan hem de mevzuattan öğrenilenlerin pekiştirilmesi ve sınav pratiğinin kazanılması açısından çok değerli. Sınava giren herkese ayrı ayrı başarılar diliyorum. 

   Barkod : 9786258038866

   Yayın Tarihi : 2022 Ocak

   Kapak Türü : Karton Kapaklı

   Kağıt Türü : I.Hamur

   Baskı Sayısı : 1

   Sayfa Sayısı : 756

   Ebat : 13,5x19,5

   Takım :

   Dili : Türkçe


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786258038866
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786258038866
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.