• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Futbolda Disiplin - Murat Balcı Murat Balcı

   Fiyat:
   380,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10) :
   342,00 TL
   Kazancınız 38,00 TL
   3
   Spor çağlar boyunca hep gündemde olmuş ve toplumlar tarafından yakından takip edilmiştir. İstanbul’da Sultan Ahmet Meydanında izleri kalan Sphendone, Pompei Antik Kenti, Collesium bu gerçeğe tanıklık etmiştir. Sporun şekli farklı olsa da tarihe derin izler bırakmıştır. Futbol, çağımızda kuşkusuz en gözde ve en çok takip edilen spor dalı olup bizden sonraki çağlarda güzel anılar bırakacaktır.
   Günümüzün en gözde sporu Futbol, dünya çapında yapılanmış, kıtalararası ve ülkeler bazında ciddi teşkilatlara sahiptir. Bu milletlerarası sisteme Türkiye’de büyük oranda entegre olmuş durumdadır.
   Çalışmamızın 2. Baskısında Futbol’da Disiplin düzenlemeleri içeren “Talimatlar” genişletilerek ele alınmıştır. Bu kapsamda Dünya çapında Futbolu yöneten FİFA, Avrupa’da UEFA’nın disiplin talimatları, 2019 yılı itibarıyla güncellenen şekliyle yeniden Türkçe’ye çevrilmiştir. Çeşitli kıtalarda bulunan ülkelerin Futbol Disiplin Talimatları Türkçeleştirilerek karşılaştırmalı bir bakış açısı sağlanması amaçlanmıştır. Çalışmaya ek olarak yayımlanmış iki adet Futbol Disiplin Hukuku ile ilgili makaleye yer verilmiştir.
   Stok Kodu    :    9786053009146
   Boyut    :    17x25
   Sayfa Sayısı    :    656
   Basım Yeri    :    Ankara
   Baskı    :    2
   Basım Tarihi    :    2020 Ocak
   Kapak Türü    :    Ciltli
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053009146
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786053009146
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.