• Tüm Kategoriler
  • Adalet Sağlık Hukukuna Giriş Polat Tunçer

   Fiyat:
   195,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,9) :
   164,00 TL
   Kazancınız 31,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Sağlık Hukuku alanı hukukî anlamda çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Tıpkı idare hukuku gibi pek çok kanun ve yasadan oluşmaktadır. Bütün bunların bir araya getirilmesi oldukça emek isteyen bir iştir. Diğer yandan yazılan kitabın aynı zamanda okunur bir içeriğe sahip olması da gerekir. Bu nedenle de titiz bir çalışmayı gerektirir.
   Yasaların anlaşılmaz, ağdalı ve çetrefilli yazılmış dili insanları okumaktan uzaklaştırmakta ve hukuku da sıkıcı bir hale getirmektedir. Hâlbuki hukuk hükümleri anlaşılır hale geldiğinde ve anlaşıldığında oldukça zevkli bir alandır.
   Elinizdeki bulunan Sağlık Hukukuna Giriş kitabı; sağlık hukuk temel bilgiler kitabımda yer alan konuların genişletilmiş halidir. Mevzuatın önemli bir kısmını içermekte olup, yine yasalar özenle elden geçirilmiş ve eskimiş kelimelerin yerine güncel kavramlar kullanılmıştır. Bugün, 1928 ve 1930’larda yazılmış kanunları anlamak oldukça zordur. Bunları anlayabilmek için geniş bir kelime haznesine sahip olmak gerekir. Bu nedenle yasaların dili olabildiğince sadeleştirilmiştir; ayrıca eskimiş ve kullanılmayan kelimeler de parantez içine alınarak, okuyucunun kelime haznesini geliştirebilmesine imkân tanınmıştır.

   Stok Kodu    :    9786257802727
   Boyut    :    16x24
   Sayfa Sayısı    :    660
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2020 Ekim
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257802727
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786257802727
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.