• Tüm Kategoriler
  • Adalet AİHM, Anayasa Mahkemesi ve Yargıtay Kararları Işığında Ceza Muhakemesinde Delil ve İspat Fatih Birtek Adalet Yayınevi

   Fiyat:
   138,00 TL
   İndirimli Fiyat (%13) :
   120,00 TL
   Kazancınız 18,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Anayasa Mahkemesi ve Yargıtay Kararları Işığında Ceza Muhakemesi’nde Delil ve İspat isimli eserimizin ilk baskıdan tıpkı basım olarak gerçekleştirilen 2016 yılı baskısının bir yıllık bir süre içerisinde tükenmesi nedeniyle bu baskıyı yapma ihtiyacı ortaya çıkmıştır.
    
   Bu baskıda, bir önceki baskıdan bu yana ceza muhakemesinde delil ve ispat konusuna ilişkin olarak yazılmış bütün yeni kaynaklar incelenmiş ve herbirinden ilgili başlıklarda faydalanılmıştır. Ayrıca, belli başlıklar da önemine binaen daha ayrıntılı bir şekilde ele alınmış ve eser genişletilmiştir.
   Bir önceki baskıdan sonra AİHM, Anayasa Mahkemesi ve Yargıtay tarafından verilen ve kitabın konusuna giren yeni kararlar da mümkün olduğunca kitabın ilgili başlıklarına işlenmiştir. Ülkemizde, genelde ceza ve ceza muhakemesi hukuku özelde ise delil ve ispat konusunda çok yoğun tartışmalar süregelmekte ve uzunca bir süre daha bu türden tartışmalar bitecek gibi görünmemektedir. Bu tartışmaların da etkisiyle, kitap eleştirel bir gözle tekrar ele alınmış ve kitabın sözü edilen tartışmalara olumlu yönde katkı sağlayabilmesi amacıyla herbir başlık titiz bir şekilde yeniden değerlendirilmiştir.
   Stok Kodu    :    9786053003397
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053003397
   MarkaAdalet Yayınevi
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786053003397
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.