• Tüm Kategoriler
  • 50. Yıl - Diş Hekimliği Anatomi Seti (Konu + Atlas + Sözlük) Güneş Tıp Kitapevi

   Fiyat:
   869,00 TL
   İndirimli Fiyat (%4,5) :
   830,00 TL
   Kazancınız 39,00 TL
   3
   Kargo Bedava
   1. Netter Diş Hekimleri için Baş ve Boyun Anatomisi
   Diş hekimliği eğitiminde başarılı olmak için, tüm otorite ve akademisyenlerce 1. Sırada tavsiye edilen kitaptır. Müfredat programlarıyla uygun konu ve atlas içeriğini birarada sunar. 
   Özellikle diş hekimliği öğrencileri, akademisyenleri ve mesleklerini icra eden tüm diş hekimleri için yazılmış olan bu emsalsiz baş-boyun anatomisi kitabı, aynı zamanda, Frank H. Netter koleksiyonundan her biri klinik diş hekimliği pratiğine anatomik olarak anahtar olma özelliğindeki yüzlerce HD kalitedeki resimle, mükemmel bir atlas niteliğindedir.
   2. Woelfel Dental Anatomi
   Bu dünyaca ünlü çok satan kitapla diş hekimliği ile ilgili sınavlarda ve gelecek kariyerinizde başarıyı yakalayın. Diş anatomisi eğitiminde referans gösterilen kitap…
    Kolay anlaşılır açıklamalar, üç-bölümden oluşan özgün ve tüm sınavlara uyumlu içerik ve interaktif alıştırmalarıyla bu kullanışlı ders kitabı, dişlerin birbirleriyle ilişkisini anlamanıza ve edindiğiniz bilginizi hasta değerlendirme ve tedavisinde ve de eğitimde kullanmanıza olanak sağlayacaktır.
   3. Oxford Diş Hekimliği Sözlüğü
   Elinizde tutmakta olduğunuz bu sözlük günümüz diş hekimliği terminolojisinde yer alan tüm önemli kelimelerin açık ve öz tanımlarını içermektedir. Sözlük, hem diş hekimleri ve diş hekimliği öğrencileri hem de diş hekimliği alanında faaliyet gösteren profesyoneller, tıp doktorları, bu alanda çalışmalar yürüten hukukçular ve konuyla ilgili herkes için temel bir başvuru kaynağı niteliğindedir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu50.yıl
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   50.yıl
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.